IPP65R225C7XKSA1
MFR.Part #
IPP65R225C7XKSA1
JLCPCB Part #
C5772159
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 11A 20nC@10V 225mΩ@4.8A,10V 4V@240uA 63W 650V 996pF@400V TO-220-3 MOSFETs ROHS