SST39SF010A-55-4I-NHE-T
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SST39SF010A-55-4I-NHE-T
JLCPCB Part #
C632839
Package
PLCC-32(11.4x14)
Description
-40℃~+85℃ 100 Years 100,000 cycles 14MHz 1Mbit 30uA 4.5V~5.5V 硬件写保护、软件写保护 PLCC-32(11.4x14) NOR FLASH ROHS