DZ23C11HE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
DZ23C11HE3-TP
JLCPCB Part #
C5681042
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 10.45V~11.55V 100nA@8.5V 11V 150Ω 20Ω 300mW SOT-23 Zener Diodes ROHS