BZX84C51CC-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
BZX84C51CC-HF
JLCPCB Part #
C3737120
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 180Ω 350mW 48V~54V 50nA@35.7V 51V SOT-23 Zener Diodes ROHS