SMTC0660A-3R3MT
MFR.Part #
SMTC0660A-3R3MT
JLCPCB Part #
C5632460
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
12.3mΩ 13A 3.3uH Molded Inductor ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS