BZX84C30-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZX84C30-TP
JLCPCB Part #
C5605661
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@21V 28V~32V 300Ω 30V 350mW 80Ω ±5% SOT-23 Zener Diodes ROHS