BZT52B18JSHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52B18JSHE3-TP
JLCPCB Part #
C5605175
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@12.6V 17.64V~18.36V 18V 200mW 225Ω 45Ω ±2% SOD-323 Zener Diodes ROHS