381LQ561M160H042
MFR.Part #
381LQ561M160H042
JLCPCB Part #
C3723519
Package
Plugin,D22xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A@120Hz 10mm 160V 2000hrs@105℃ 22mm 355mΩ@120Hz 42mm 560uF ±20% 插件,D22xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS