CHQ02-2N2J-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
CHQ02-2N2J-RC
JLCPCB Part #
C5595887
Package
0402
Description
2.1A 2.2nH 38mΩ ±5% 0402 Power Inductors ROHS