5KP220A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5KP220A-TP
JLCPCB Part #
C5516233
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 13.7A 220V 244V 371.1V 5kW Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS