FAUL0624-1R0MT
MFR.Part #
FAUL0624-1R0MT
JLCPCB Part #
C5298237
Package
SMD,7x6.6mm
Description
13.5mΩ 15A 1uH 9A AEC-Q200 ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS