FACT4532-101-2P-T
MFR.Part #
FACT4532-101-2P-T
JLCPCB Part #
C20624727
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+125℃ 100uH@100kHz 10MΩ 150mA 2 2kΩ@10MHz、5.8kΩ@10MHz 2Ω 50V SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS