EKWA421ELL121MU45S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKWA421ELL121MU45S
JLCPCB Part #
C5113611
Package
Plugin,D14.5xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 120uF 14.5mm 420V 47mm 5000hrs@105℃ 7.5mm 790mA@120Hz ±20% 插件,D14.5xL47mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS