E36D800LPN123MAA5U
MFR.Part #
E36D800LPN123MAA5U
JLCPCB Part #
C3815962
Package
Bolt,D35xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 12.7mm 12000uF 15.6mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 35mm 7.56A@120Hz 80V ±20% 螺栓,D35xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS