ABG04A18M220
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ABG04A18M220
JLCPCB Part #
C311436
Package
SMD,4x4mm
Description
22uH 347mΩ 610mA 820mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS