CD2941KM3320500T
Extended
Manufacturer
ChuangHui Electronics
MFR.Part #
CD2941KM3320500T
JLCPCB Part #
C51026731
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.76A@120Hz 2000hrs@105℃ 22mm 3300uF 50mm 56mΩ@120Hz 80V ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS