CD288H1HM4R7C50T
MFR.Part #
CD288H1HM4R7C50T
JLCPCB Part #
C48543036
Package
Plugin,D4xL5mm
Description
-40℃~+105℃ 4.7uF 4mm 50V 5mm ±20% Plugin,D4xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS