RCT25220RJLF
Extended
Manufacturer
HKR(Hong Kong Resistors)
MFR.Part #
RCT25220RJLF
JLCPCB Part #
C49247113
Package
2512
Description
1W 200V 220Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS