RCA02200KJLF
MFR.Part #
RCA02200KJLF
JLCPCB Part #
C22369193
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 50V 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS