AACM3225T101W2
MFR.Part #
AACM3225T101W2
JLCPCB Part #
C49073935
Package
SMD-4P,3.2x2.5mm
Description
-40℃~+125℃ 100Ω@100MHz 10MΩ 125V 1A 50V 60mΩ SMD-4P,3.2x2.5mm Common Mode Filters ROHS