ADP15S19M220-5MM
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ADP15S19M220-5MM
JLCPCB Part #
C48543528
Package
SMD
Description
22uH 25mΩ 5A 8A ±20% SMD Power Inductors ROHS