AAPS1770M150A
MFR.Part #
AAPS1770M150A
JLCPCB Part #
C47327395
Package
SMD,17.5x16.9mm
Description
10.1A 14.65A 15uH 17.3mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,17.5x16.9mm Power Inductors ROHS