AAPS0840M1R5A
MFR.Part #
AAPS0840M1R5A
JLCPCB Part #
C47327350
Package
SMD,9.2x8.2mm
Description
1.5uH 17A 17A 7.6mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,9.2x8.2mm Power Inductors ROHS