NR4030M330A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
NR4030M330A
JLCPCB Part #
C47327044
Package
SMD,4x4mm
Description
1.13A 318mΩ 33uH 840mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS