RC2012F1R82CS
MFR.Part #
RC2012F1R82CS
JLCPCB Part #
C4353488
Description
-55℃~+155℃ 1.82Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS