RCS1005F1R13CS
MFR.Part #
RCS1005F1R13CS
JLCPCB Part #
C17689592
Description
-55℃~+155℃ 1.13Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS