RC0805FR-108K45L
MFR.Part #
RC0805FR-108K45L
JLCPCB Part #
C6378636
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS