RUT1005FR560CS
MFR.Part #
RUT1005FR560CS
JLCPCB Part #
C17485228
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS