RC2012J275CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC2012J275CS
JLCPCB Part #
C4191532
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.7MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS