RC0603F24R9CS
MFR.Part #
RC0603F24R9CS
JLCPCB Part #
C17405600
Description
-55℃~+125℃ 24.9Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS