RC2012F9313CS
MFR.Part #
RC2012F9313CS
JLCPCB Part #
C4169127
Description
-55℃~+155℃ 125mW 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS