RCS1005F1820CS
MFR.Part #
RCS1005F1820CS
JLCPCB Part #
C17630970
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS