RC2012F241CS
MFR.Part #
RC2012F241CS
JLCPCB Part #
C4147012
Description
-55℃~+155℃ 125mW 240Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS