C82103J3FE3R8LC
MFR.Part #
C82103J3FE3R8LC
JLCPCB Part #
C466135
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10nF 3kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS