PPS332JC190914LC
MFR.Part #
PPS332JC190914LC
JLCPCB Part #
C109950
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6kV 3.3nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS