MP2683K27D1X6LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MP2683K27D1X6LC
JLCPCB Part #
C135676
Package
Plugin,P=15mm
Description
275V 68nF CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS