RM06F9312CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM06F9312CT
JLCPCB Part #
C4141968
Description
-55℃~+155℃ 100mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS