RM06F9313CT
MFR.Part #
RM06F9313CT
JLCPCB Part #
C4147171
Description
-55℃~+155℃ 100mW 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS