RM12F5110CT
MFR.Part #
RM12F5110CT
JLCPCB Part #
C4141781
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS