RM12F51R0CT
MFR.Part #
RM12F51R0CT
JLCPCB Part #
C4128350
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS