RM06F4120CT
MFR.Part #
RM06F4120CT
JLCPCB Part #
C4199269
Description
-55℃~+155℃ 100mW 412Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS