RC0402J304CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC0402J304CS
JLCPCB Part #
C4145474
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 300kΩ 31.25mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS