RM02F93R1CT
MFR.Part #
RM02F93R1CT
JLCPCB Part #
C4125007
Description
-55℃~+125℃ 50mW 93.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS