RM12F2R74CT
MFR.Part #
RM12F2R74CT
JLCPCB Part #
C3972531
Description
-55℃~+155℃ 2.74Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS