RM06F6340CT
MFR.Part #
RM06F6340CT
JLCPCB Part #
C3931667
Description
-55℃~+155℃ 100mW 634Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS