RCS1608F2610CS
MFR.Part #
RCS1608F2610CS
JLCPCB Part #
C4099477
Description
-55℃~+155℃ 100mW 261Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS