RCS1005F4424CS
Extended
- Manufacturer
- Samsung Electro-Mechanics
- MFR.Part #
- RCS1005F4424CS
- JLCPCB Part #
- C4075293
- Package
- 0402
- Description
- -55℃~+155℃ 4.42MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS