RC2012J364CS
MFR.Part #
RC2012J364CS
JLCPCB Part #
C4074364
Description
-55℃~+155℃ 125mW 360kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS