CRT0805-BY-1501ELF
MFR.Part #
CRT0805-BY-1501ELF
JLCPCB Part #
C3919109
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS