RM04F33R0CT
MFR.Part #
RM04F33R0CT
JLCPCB Part #
C4041870
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS